Site Complexity (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Views
lv: Skati

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Roles
lv: Lomas

en: Fields
lv: Lauki

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Blocks
lv: Bloki
