Site Complexity (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Vocabularies
pt: Vocabulários

en: Extensions
pt: Extensões

en: Roles
pt: Papéis

en: Fields
pt: Campos

en: Permissions
pt: Permissões

en: Blocks
pt: Blocos

en: Admin
pt: Administrar

en: Media types
pt: Tipos de mídia
