Site Complexity (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Views
ro: Vizualizări

en: Vocabularies
ro: Vocabulare

en: Roles
ro: Roluri

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Admin
ro: Administrator

en: Media types
ro: Tipuri de fișiere media
