Site Complexity (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Vocabularies
sq: Fjalorët

en: Roles
sq: Rolet

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Blocks
sq: Blloqet
