Site Complexity (8.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Views
ar: الرؤى

en: Vocabularies
ar: المعاجم

en: Roles
ar: الأدوار

en: Fields
ar: الحقول

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Blocks
ar: الصناديق
