Site Complexity (8.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Vocabularies
bs: Riječnik

en: Roles
bs: Uloge

en: Fields
bs: Polja

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Blocks
bs: Blokovi
