Site Complexity (8.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Vocabularies
cy: Geirfaoedd

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Fields
cy: Meysydd

en: Permissions
cy: Hawliau

en: Blocks
cy: Blociau

en: Admin
cy: Gweinydd
