Site Complexity (8.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Views
fr: Vues

en: Vocabularies
fr: Vocabulaires

en: Roles
fr: Rôles

en: Fields
fr: Champs

en: Permissions
fr: Droits

en: Blocks
fr: Blocs

en: Media types
fr: Types de média
