Site Complexity (8.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Blocks
hy: Բլոկներ
