Site Complexity (8.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Views
it: Viste

en: Vocabularies
it: Vocabolari

en: Roles
it: Ruoli

en: Fields
it: Campi

en: Permissions
it: Permessi

en: Blocks
it: Blocchi
