Site Complexity (8.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Vocabularies
ka: ლექსიკონები

en: Extensions
ka: გაფართოებები

en: Roles
ka: როლები

en: Fields
ka: ველები

en: Permissions
ka: უფლებები

en: Blocks
ka: ბლოკები
