Site Complexity (8.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Vocabularies
mn: Үгсийн сангууд

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Blocks
mn: Хавтангууд
