Site Complexity (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Views
fa: نماها

en: Vocabularies
fa: لغتنامه‌ها

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Fields
fa: میدانها

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Blocks
fa: قالبک‌ها

en: Media types
fa: نوع رسانه
