Site Complexity (8.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Views
tr: Görünümler

en: Vocabularies
tr: Sözlükler

en: Roles
tr: Roller

en: Fields
tr: Alanlar

en: Permissions
tr: İzinler

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Admin
tr: Yönetim

en: Media types
tr: Medya tipleri
