Site Complexity (8.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: Enabled modules
am: ንቁ ሞዱሎች

en: Blocks
am: ጥምረቶች
