Site Complexity (8.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Views
az: Görünüşlər

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Modules
az: Modullar

en: Roles
az: Rollar

en: Fields
az: Sahələr

en: Permissions
az: İcazələr

en: Enabled modules
az: Aktiv modullar

en: Blocks
az: Bloklar
