Site Complexity (8.x-1.0-beta3) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Views
es: Vistas

en: Vocabularies
es: Vocabularios

en: Modules
es: Módulos

en: Fields
es: Campos

en: Permissions
es: Permisos

en: Enabled modules
es: Módulos activados

en: Blocks
es: Bloques

en: Contrib modules
es: Módulos de terceros

en: Admin
es: Administrar

en: Media types
es: Tipos multimedia
