Site Complexity (8.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Views
jv: View

en: Vocabularies
jv: Kosakata

en: Modules
jv: Modul

en: Roles
jv: Parāgā

en: Fields
jv: Field

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Blocks
jv: Blok
