Site Complexity (8.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Roles
ne: भूमिका

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Blocks
ne: ब्लक
