Site Complexity (8.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: Modules
sl: Moduli

en: Roles
sl: Vloge

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Blocks
sl: Bloki

en: Admin
sl: Skrbnik
