Site Complexity (8.x-1.0-beta3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Blocks
ug: تارماق رايون
