Site Complexity (8.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Vocabularies
be: Раздзелы

en: Modules
be: Модулі

en: Roles
be: Ролі

en: Fields
be: Палі

en: Permissions
be: Правы

en: Enabled modules
be: Усталяваныя модулі

en: Blocks
be: Блокі
