Site Complexity (8.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: Roles
ca: Rols

en: Fields
ca: Camps

en: Permissions
ca: Permisos

en: Blocks
ca: Blocs

en: Admin
ca: Administrador

en: Media types
ca: Tipus de mèdia
