Site Complexity (8.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Vocabularies
da: Ordforråd

en: Modules
da: Moduler

en: Roles
da: Roller

en: Fields
da: Felter

en: Permissions
da: Tilladelser

en: Enabled modules
da: Aktive moduler

en: Blocks
da: Blokke

en: Contrib modules
da: Contrib-moduler

en: Admin
da: Administration

en: Reset to default
da: Gendan standard

en: Media types
da: Medietyper
