Site Complexity (8.x-1.0-beta3) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Views
eo: Vidoj

en: Vocabularies
eo: Vortprovizoj

en: Modules
eo: Moduloj

en: Roles
eo: Roloj

en: Fields
eo: Kampoj

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Blocks
eo: Blokoj
