Site Complexity (8.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Views
eu: Bistak

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: Modules
eu: Moduluak

en: Roles
eu: Zereginak

en: Fields
eu: Eremuak

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Enabled modules
eu: Gaitutako moduluak

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Admin
eu: Kudeatu
