Site Complexity (8.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Views
fi: Näkymät

en: Vocabularies
fi: Sanastot

en: Modules
fi: Moduulit

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Fields
fi: Kentät

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Enabled modules
fi: Aktivoidut moduulit

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Admin
fi: Ylläpito

en: Media types
fi: Mediatyypit
