Site Complexity (8.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Views
he: היבטים

en: Vocabularies
he: מילונים

en: Roles
he: תפקידים

en: Fields
he: שדות

en: Permissions
he: הרשאות

en: Blocks
he: בלוקים

en: Admin
he: מנהל
