Site Complexity (8.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Vocabularies
hr: Rječnici

en: Modules
hr: Moduli

en: Roles
hr: Uloge

en: Fields
hr: Polja

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Blocks
hr: Blokovi
