Site Complexity (8.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Views
ja: ビュー

en: Vocabularies
ja: ボキャブラリー

en: Roles
ja: 役割

en: Fields
ja: フィールド

en: Permissions
ja: 権限

en: Blocks
ja: ブロック

en: Admin
ja: 管理者

en: Media types
ja: メディアタイプ
