Site Complexity (8.x-1.0-beta3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Vocabularies
km: វាក្យ​សព្ទ

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Blocks
km: ​ប្លុក
