Site Complexity (8.x-1.0-beta3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Vocabularies
ku: وشەگەلەکان

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Blocks
ku: بلۆکەکان
