Site Complexity (8.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Views
nl: Overzichten

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: Roles
nl: Rollen

en: Fields
nl: Velden

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Enabled modules
nl: Ingeschakelde modules

en: Blocks
nl: Blokken

en: Media types
nl: Mediatypes
