Site Complexity (8.x-1.0-beta3) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Vocabularies
nn: Vokabular

en: Modules
nn: Modular

en: Roles
nn: Roller

en: Fields
nn: Felt

en: Permissions
nn: Rettar

en: Blocks
nn: Blokkar
