Site Complexity (8.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Views
oc: Vistas

en: Vocabularies
oc: Vocabularis

en: Modules
oc: Moduls

en: Roles
oc: Ròtles

en: Fields
oc: Camps

en: Blocks
oc: Blòts
