Site Complexity (8.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Views
pl: Widoki

en: Vocabularies
pl: Słowniki

en: Modules
pl: Moduły

en: Roles
pl: Role

en: Fields
pl: Pola

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Enabled modules
pl: Włączone moduły

en: Blocks
pl: Bloki

en: Reset to default
pl: Przywróc do domyślnych

en: Custom modules
pl: Własne moduły

en: Media types
pl: Typy mediów
