Site Complexity (8.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Views
ru: Представление

en: Vocabularies
ru: Словари

en: Extensions
ru: Расширения

en: Roles
ru: Роли

en: Fields
ru: Поля

en: Permissions
ru: Права доступа

en: Blocks
ru: Блоки

en: Admin
ru: Администратор

en: Media types
ru: Типы медиа
