Site Complexity (8.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: Modules
sk: Moduly

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Fields
sk: Polia

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Blocks
sk: Bloky

en: Admin
sk: Administrátor

en: Media types
sk: Typy médií
