Site Complexity (8.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Vocabularies
ta: சொற்றொகுதிகள்

en: Modules
ta: மாட்யூல்கள்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: Enabled modules
ta: செயலிலுள்ள மாட்யூல்கள்

en: Blocks
ta: பகுதி
