Site Complexity (8.x-1.0-beta3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Views
th: ดู

en: Modules
th: โมดูล

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Blocks
th: บล็อค
