Site integrator (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Edit
sk: Upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Filters
sk: Filtre

en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: Default height
sk: Predvolená výška

en: Default width
sk: Predvolená šírka

en: Base URL
sk: Základná URL

en: Services
sk: Služby

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Machine Name
sk: Strojový názov
