Site integrator (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Default language
te: అప్రమేయ భాష
