Site integrator (1.0.0-alpha2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Path
am: ዱካ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
