Site integrator (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: URL
be: Спасылка

en: Path
be: Сцежка

en: Unknown
be: Невядомы

en: Roles
be: Ролі

en: Mode
be: Лад

en: Filters
be: Фільтры

en: Default language
be: Прадвызначаная мова

en: Machine name
be: Машынная назва
