Site integrator (1.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Edit
bg: Редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Path
bg: Път

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Roles
bg: Роли

en: Mode
bg: Режим

en: Filters
bg: Филтри

en: Default language
bg: Език по подразбиране
