Site integrator (1.0.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Mode
bn: মোড

en: Default language
bn: ডিফল্ট ভাষা

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
