Site integrator (1.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Merge
bo: མཉམ་སྒྲིལ།

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Default language
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་སྐད་རིགས

en: Default height
bo: སོར་འཇོག་གི་མཐོ་ཚད།

en: Default width
bo: སོར་འཇོག་གི་ཞེང་ཚད།

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Local
bo: རང་ཁུལ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
