Site integrator (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Edit
ca: Edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Path
ca: Camí

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Roles
ca: Rols

en: Merge
ca: Fusiona

en: External
ca: Extern

en: Filters
ca: Filtres

en: Default language
ca: Llengua predeterminada

en: Base URL
ca: URL base

en: Services
ca: Serveis

en: Machine name
ca: Nom-màquina
