Site integrator (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Edit
cs: Upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Path
cs: Cesta

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Roles
cs: Role

en: Mode
cs: Režim

en: External
cs: Externí

en: Filters
cs: Filtry

en: Default language
cs: Výchozí jazyk

en: Services
cs: Služby

en: Local
cs: Místní

en: Machine name
cs: Strojový název
