Site integrator (1.0.0-alpha2) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Label
de: Beschriftung

en: Save
de: Speichern

en: Path
de: Pfad

en: Unknown
de: Unbekannt

en: Roles
de: Rollen

en: Mode
de: Modus

en: Merge
de: Zusammenführen

en: External
de: Extern

en: Filters
de: Filter

en: Default language
de: Standardsprache

en: Default height
de: Standardhöhe

en: Default width
de: Standardbreite

en: Base URL
de: Basis-URL

en: Drupal path
de: Drupal-Pfad

en: Services
de: Dienste

en: Local
de: Lokal

en: Remove filter
de: Filter entfernen

en: Machine name
de: Systemname

en: Redirections
de: Weiterleitungen
